3RA2220-1HH24-0BB4 Siemens
LOAD FEEDER FUSE SW. REVERSING OPERATION, AC 400V, MDL. S0, 5.5. . .8A, DC 24V SPRING-LOADED TERMINAL FOR 60MM BUSBAR SYSTEMS COORDINATION TYPE 2,IQ = 150KA (ALSO COMPLIES WITH COORDINATION TYPE 1) 1NO+1NC (CONTACTOR)