RM024-P125-C-30 LAIRD RAMP 2.4GHz OEM Transceiver, Pluggable, 3.3V TTL, 125mW, u.FL Jack
Артикул «Первый ZIP»:1448191
Артикул производителя:RM024-P125-C-30
  • Краткое описание
    Наименование товараRAMP 2.4GHz OEM Transceiver, Pluggable, 3.3V TTL, 125mW, u.FL Jack