RM024-S10-C-30 LAIRD RAMP 2.4GHz OEM Transceiver, SMT, 3.3V TTL, 50mW, u.FL Jack, CE Approved
Артикул «Первый ZIP»:1448192
Артикул производителя:RM024-S10-C-30
  • Краткое описание
    Наименование товараRAMP 2.4GHz OEM Transceiver, SMT, 3.3V TTL, 50mW, u.FL Jack, CE Approved