722790 Lutze regulated, 30 W CPSFB1-30-24
Артикул «Первый ZIP»:1351114
Артикул производителя:722790
Доп. код производителя:CPSFB1-30-24
  • Part No.722790
    TypeCPSFB1-30-24
    Power supply
    regulated, 30 W
    Primary switchmode power supply, PFC, Single-phase, Class 2
    Input wide-range input AC 90 V - 264 V, DC 100 V - 320 V
    Output DC 24 V
  • Operation voltage rangeAC 90–264 V / DC 100–320 V
    External fuseMini-circuit breaker C 2 A