FN258HVIT-130-35 Schaffner Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 130A 690VAC Terminal Block Flange Mount
Артикул «Первый ZIP»:1379290
Артикул производителя:FN258HVIT-130-35
  • Краткое описание
    Наименование товараPower Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 130A 690VAC Terminal Block Flange Mount