09P-333J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 33mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 50mA 75Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604628
Артикул производителя:09P-333J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 33mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 50mA 75Ohm DCR RDL Loose