11PHC-332K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 10% 20KHz Ferrite 270mA 5.51Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558388
Артикул производителя:11PHC-332K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 10% 20KHz Ferrite 270mA 5.51Ohm DCR RDL Loose