SENSOPART-9-15-mm-LED-RGB-max-10-kHz Sensopart Датчик цвета 9 - 15 mm, LED, RGB, max. 10 kHz
Датчик цвета 9 - 15 mm, LED, RGB, max. 10 kHz SENSOPART
Артикул «Первый ZIP»:840937
Артикул производителя:SENSOPART-9-15-mm-LED-RGB-max-10-kHz
Наличие
Наличие
Только под заказ.
Ориентировочный срок поставки: уточняйте у менеджера.
Цена
Цена
Требуется запрос производителю.
Ответим на Ваш запрос в течение 5 дней.
Этот товар не поставляется торгующим организациям. Подробнее.
  • The Color Sensor offers a solid detection of non-shades such as black, white, and grey colors. The system features a M8 4-pin plug cable, LED indicator, and a quality switching frequency of ≤ 2.5 kHz for fast automation procedures. This unit also comes with smooth alignment and accurate front edge detection due to its easily visible and precise light spot.