07HCP-101K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 0.9A 0.19Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604428
Артикул производителя:07HCP-101K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 0.9A 0.19Ohm DCR RDL Automotive Loose