07HCP-101K-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 900mA 190mOhm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604429
Артикул производителя:07HCP-101K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 900mA 190mOhm DCR RDL T/R