07HCP-103K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 10000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 24Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604432
Артикул производителя:07HCP-103K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 10000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 24Ohm DCR RDL Automotive Loose