07HCP-152K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz Ferrite 0.3A 3.3Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604433
Артикул производителя:07HCP-152K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz Ferrite 0.3A 3.3Ohm DCR RDL Automotive Loose