07HCP-182K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 1800uH 10% 1KHz Ferrite 0.21A 3.3Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604435
Артикул производителя:07HCP-182K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 1800uH 10% 1KHz Ferrite 0.21A 3.3Ohm DCR RDL Automotive Loose