07HCP-1R0M-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 1uH 20% 1KHz Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604436
Артикул производителя:07HCP-1R0M-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 1uH 20% 1KHz Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR RDL Loose