07HCP-220K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz Ferrite 2.3A 0.055Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604437
Артикул производителя:07HCP-220K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz Ferrite 2.3A 0.055Ohm DCR RDL Automotive Loose