07HCP-221K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz Ferrite 0.64A 0.38Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604439
Артикул производителя:07HCP-221K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz Ferrite 0.64A 0.38Ohm DCR RDL Loose