07HCP-222K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.19A 5.3Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604441
Артикул производителя:07HCP-222K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.19A 5.3Ohm DCR RDL Automotive Loose