07HCP-330K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.1Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604445
Артикул производителя:07HCP-330K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.1Ohm DCR RDL Automotive Loose