07HCP-331K-51 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.51A 0.7Ohm DCR RDL Automotive T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604448
Артикул производителя:07HCP-331K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.51A 0.7Ohm DCR RDL Automotive T/R