07HCP-3R3M-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.013Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604450
Артикул производителя:07HCP-3R3M-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.013Ohm DCR RDL Automotive Loose