07HCP-3R3M-51 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.013Ohm DCR RDL Automotive T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604451
Артикул производителя:07HCP-3R3M-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.013Ohm DCR RDL Automotive T/R