07HCP-402K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 4000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 10.3Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604452
Артикул производителя:07HCP-402K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 4000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 10.3Ohm DCR RDL Automotive Loose