07HCP-470K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz Ferrite 1.3A 0.1Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604453
Артикул производителя:07HCP-470K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz Ferrite 1.3A 0.1Ohm DCR RDL Loose