07HCP-470M-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 0.1Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604455
Артикул производителя:07HCP-470M-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 0.1Ohm DCR RDL Automotive Loose