07HCP-471K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.43A 0.89Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604456
Артикул производителя:07HCP-471K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.43A 0.89Ohm DCR RDL Automotive Loose