07HCP-471K-51 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.43A 0.89Ohm DCR RDL Automotive T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604457
Артикул производителя:07HCP-471K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.43A 0.89Ohm DCR RDL Automotive T/R