07HCP-472K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 16.5Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604458
Артикул производителя:07HCP-472K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 16.5Ohm DCR RDL Automotive Loose