07HCP-4R7M-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1KHz Ferrite 4A 0.018Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604459
Артикул производителя:07HCP-4R7M-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1KHz Ferrite 4A 0.018Ohm DCR RDL Loose