07HCP-6R8M-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz Ferrite 3.8A 0.025Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604462
Артикул производителя:07HCP-6R8M-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz Ferrite 3.8A 0.025Ohm DCR RDL Loose