07HCP-821K-50 Fastron Inductor Pluggable Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 0.36A 1.56Ohm DCR RDL Automotive Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604464
Артикул производителя:07HCP-821K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 0.36A 1.56Ohm DCR RDL Automotive Loose