09P-221K-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 220uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 530mA 500mOhm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604613
Артикул производителя:09P-221K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 220uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 530mA 500mOhm DCR RDL T/R