09P-222J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 2.2mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 180mA 7Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604614
Артикул производителя:09P-222J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 2.2mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 180mA 7Ohm DCR RDL Loose