09P-222J-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 2.2mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 180mA 7Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604615
Артикул производителя:09P-222J-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 2.2mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 180mA 7Ohm DCR RDL T/R