09P-223J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 22mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 60mA 58Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604616
Артикул производителя:09P-223J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 22mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 60mA 58Ohm DCR RDL Loose