09P-272J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 2.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 170mA 8Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604619
Артикул производителя:09P-272J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 2.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 170mA 8Ohm DCR RDL Loose