09P-273J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 27mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 55mA 70Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604620
Артикул производителя:09P-273J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 27mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 55mA 70Ohm DCR RDL Loose