09P-273J-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 27mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 55mA 70Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604621
Артикул производителя:09P-273J-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 27mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 55mA 70Ohm DCR RDL T/R