09P-332J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 150mA 9Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604626
Артикул производителя:09P-332J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 150mA 9Ohm DCR RDL Loose