09P-332J-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 150mA 9Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604627
Артикул производителя:09P-332J-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3.3mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 150mA 9Ohm DCR RDL T/R