09P-392J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3.9mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 140mA 10Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604631
Артикул производителя:09P-392J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3.9mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 140mA 10Ohm DCR RDL Loose