09P-392J-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3.9mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 140mA 10Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604632
Артикул производителя:09P-392J-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3.9mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 140mA 10Ohm DCR RDL T/R