09P-472J-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 4.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 130mA 11.5Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604638
Артикул производителя:09P-472J-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 4.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 130mA 11.5Ohm DCR RDL T/R