09P-561K-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 400mA 1.5Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604641
Артикул производителя:09P-561K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 400mA 1.5Ohm DCR RDL T/R