09P-680K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 68uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 950mA 200mOhm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604643
Артикул производителя:09P-680K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 68uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 950mA 200mOhm DCR RDL Loose