09P-682J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 6.8mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 110mA 17Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604646
Артикул производителя:09P-682J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 6.8mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 110mA 17Ohm DCR RDL Loose