09P-821K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 820uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 310mA 2.2Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604647
Артикул производителя:09P-821K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 820uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 310mA 2.2Ohm DCR RDL Loose