09P/F-182J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 1.8mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 200mA 5.6Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604610
Артикул производителя:09P/F-182J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 1.8mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 200mA 5.6Ohm DCR RDL Loose