09P/F-331K-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 330uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 490mA 1Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604625
Артикул производителя:09P/F-331K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 330uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 490mA 1Ohm DCR RDL T/R