09P/F-471K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 470uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 420mA 1.3Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604635
Артикул производителя:09P/F-471K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 470uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 420mA 1.3Ohm DCR RDL Loose