09P/F-472J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 4.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 130mA 11.5Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604637
Артикул производителя:09P/F-472J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 4.7mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 130mA 11.5Ohm DCR RDL Loose